Ehitame võrke võimsam ja stabiilsem kui kunagi varem

Kasutame ainult haldatavate WiFi-süsteemide ülemaailmse liidri tooteid

Võimalikud lahendused

Ubiquiti - IT lihtsustamine
Ubiquiti toodete paigaldamine ja haldamine

Unifi Wifi

Ubiquiti traadita pääsupunktid (WAP) tagavad signaali suure ulatuse ja järjepidevuse. Oleme need paigaldanud kontoritesse, ladudesse, golfiväljakutele, jahisadamatesse, peaaegu kõikjale. Me armastame neid nende jõudluse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse tõttu.

UniFi Switching

Tahate switchide jõudlust ja töökindlust. Just Ubiquiti annab teile mõlemad oma UniFi hallatavate switchedega. Kõik mudelid pakuvad gigabitiseid porte ja intelligentset ümberlülitamist. POE (Power Over Ethernet) tuge pakutakse ka mitmele muudelitele.

UniFi Protect

UniFi Protect on kaamera- ja videohaldussüsteem, mis on loodud mitme UniFi-kaamerat ja muid turvatooteid sisaldavate jälgimisseadete konfigureerimiseks. Kaamera UniFi Protect kasutuselevõttu saab juhtida UniFi Protect Controllerist ja mobiilirakenduse UniFi Protect kaudu (Android ja iOS).

UniFi Talk ja UniFi Access

UniFi VoIP-telefon on loodud hõlpsasti integreerumiseks UniFi võrku. Telefoniliides põhineb populaarsel Android ™ platvormil

Meie keskendume tehnoloogiale. Nii saate keskenduda oma ettevõttele.

UniFi kontroller

UniFi kontroller on traadita võrgu haldamise tarkvara lahendus ettevõttelt Ubiquiti Network. See võimaldab teil veebibrauseri abil hallata mitut traadita võrku.

UniFi Protect kontroller

UniFi Protect kujundati algusest peale, keskendudes kasutajakogemusele. Selle põhiülesanneks on ehitada midagi, mis suudaks väikeses riistvara jala ulatuses toimida ulatuslikult, pakkudes odavat alginvesteeringut. Meie ülesanneks on pakkuda samal ajal pilvepõhiste süsteemide kaugühenduse mugavust.

Hinnakiri

Siin Dsobitis on meil aastatepikkune kogemus võrkude projekteerimisel ja haldamisel. On oluline teha võrgus regulaarset hooldust, et see töötaks võimalikult turvaliselt ja tõhusalt. Tulemüürid ja pöörduspunktid nõuavad regulaarset püsivara värskendamist. Meie haldustööriistade abil hoiame teie seadmed ajakohased ja turvalised, et saaksite oma võrgust maksimumi võtta.

Unifi Pilvelahendus

Alates 150€

+10€ kuus kontrolleri majutamiseks

  • Automaatne värskendamine
  • Stabiilne wifi
  • Täielik kontroll oma infrastruktuuri üle
  • Tehniline abi
Küsi pakkumist

Unifi Solid lahendus

Alates 500€

+25€ kuus tehniline toetus ja monitooring

  • Kontroller asub teie objekti sees
  • On võimalik seadistada videovalve
  • Parim lahendus suuremate objektide jaoks
  • Projekt hõlmab projekteerimist ja nõustamist
  • Tehniline abi
Küsi pakkumist

Unifi Projekti lahendus

Alates 650€

Lahendus, mis on tehtud just teile. Selle lahendusega viime parimaid ideid just teie ettevõtte infrastruktuuri jaoks. Piiramatu vabadus!

Küsi pakkumist